Llenar la solicitud en línea

Download como PDF

My jako firma

Jesteśmy globalną firmą z licznymi oddziałami w Niemczech i za granicą. Dzięki czemu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na całym świecie jako partner w zakresie programowania, uruchamiania oraz instalacji elektrycznych. Ze względu na nasze cele i realizacje w przemyśle motoryzacyjnym udało nam się przenieś nasze doświadczenie na wiele różnych obszarów przemysłu. Wszystkie wspólne działania koordynujemy z naszej centrali w Wolfsburgu. Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Jeśli tak to dołącz do InPro electric!

Obowiązki

  • programowanie robotów (on-/offline, uruchomienie)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – Automatyka /Robotyka / pokrewne
  • znajomość programowania robotów przemysłowych (mile widziane doświadczenie w przemysle samochodowym)
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • możliwość podjęcia pracy na pełny etat – umowa na czas nieokreślony
  • jasny i czytelny system płatności (delegacje, nadgodziny, premie)
  • praca na dużych projektach (firma wyszukuje własne projekty)
  • praca w międzynarodowym zespole
  • bogaty system szkoleń

Oczekiwania

  • cechy osobowe: samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i elastyczność
  • znajomość języka obcego (minimum angielski, atutem będzie język niemiecki)

Twoja osoba kontaktowa

Jesteś zainteresowany(-a)?

    Tamaño máximo del archivo : 1MB

    Tamaño máximo del archivo : 10 MB, PDF

    [cf7_extra_fields]